Znamy nowe terminy meczów Arged BM Stali!

1
Dwa mecze w ciągu kilku dni na przełomie stycznia i lutego. To propozycja zmiany terminu rozegrania spotkań Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski kolejno z WKS-em Śląsk Wrocław oraz MKS-em Dąbrowa Górnicza. Terminarz został zmieniony z powodu wykrycia koronawirusa u członków wrocławskiego zespołu.

Koronawirus rozgościł się w Energa Basket Lidze i postanowił pokrzyżować plany koszykarzom kilku drużyn. W niedzielę informowaliśmy o odwołaniu na kilka godzin przed rozpoczęciem meczu WKS-u Śląsk Wrocław z Arged BM Stalą Ostrów Wielkopolski. Powodem podjęcia takiej decyzji było wykrycie wirusa u przedstawicieli wrocławskiego klubu.

CZYTAJ TEŻ: Garbacz wraca do „Stalówki”!

We wtorek poinformowano o nowym terminie rozegrania tego meczu. Spotkanie odbędzie się w piątek, 28 stycznia w Hali Stulecia. Godzina nie jest jeszcze znana. Zmianie uległ także termin rozegrania spotkania z MKS-em Dąbrowa Górnicza, które miało się odbyć pierwotnie w sobotę, 29 stycznia. W związku z zaległym meczem z WKS-em, starcie z Dąbrową zaplanowano na wtorek, 1 lutego.

Godziny meczów nie są jeszcze znane.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick