Znaleziono go martwego w domu. Prokuratura bada sprawę śmierci 21-latka

3
Trwa śledztwo mające na celu wyjaśnić, co było przyczyną śmierci 21-letniego Adriana. Mężczyznę znaleziono martwego w mieszkaniu. Wiadomo, że w weekend bawił się na jednej z dyskotek. Prokuratura bada sprawę. Zabezpieczono m.in. nagranie z monitoringu znajdującego się w lokalu.

Prokuratura wyjaśnia sprawę śmierci 21-letniego Adriana, który w weekend miał się bawić w jednej z dyskotek na terenie powiatu ostrowskiego, a w poniedziałek został znaleziony martwy w mieszkaniu. – Została zlecona sekcja zwłok, ale nie mamy jeszcze pełnych wyników. Czekamy na opinię biegłych. Nie otrzymaliśmy na razie także wyników badań krwi. Przeprowadzono także badania na obecność substancji we krwi – mówi Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Śledczy zabezpieczyli też zapis z monitoringu w dyskotece, w której miał się bawić 21-latek. – Z informacji, które na ten moment posiadamy, nie wynika, aby mogło dojść do sytuacji z udziałem osób trzecich. Biegli wskazują, że charakter obrażeń nie odpowiada ewentualnej szarpaninie – dodaje.

Przesłuchano pierwszych świadków, których zeznania mogą pomóc w wyjaśnieniu sprawy. – Mężczyzna pracował jako mechanik. Będziemy sprawdzać, czy nie doszło na przykład do potknięcia się w ramach wykonywanej pracy, w wyniku czego 21-latek mógł doznać obrażeń – wyjaśnia Maciej Meler.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. 4
    1

    Zmarł z powodu krwiaka mózgu. Z monitoringu dyskoteki na której przebywał w dziwnych okolicznościach znikło kilka minut nagrania. No i lecą teraz różne hipotezy

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick