„Znaki szczególne” Izy Popek

4
Iza Popek, z zamiłowania tatuażystka, a z wykształcenia pedagog i artysta fotografik, prezentuje w klubie Stara Przepompownia autorskie projekty tatuaży. Wystawa zatytułowana „Znaki Szczególne” to ponad dwadzieścia prac stworzonych z myślą o przeniesieniu ich na skórę.

„Znaki Szczególne” to projekty pełne ukrytych znaczeń. Iza Popek podróżuje po zakamarkach podświadomości, czasem romantycznych a czasem mrocznych i owianych mistycyzmem. Mimo, że tatuażem zajmuje się dopiero od dwóch i pół roku, jej charakterystyczna kreska i styl są już rozpoznawalne, a jej dzieła mają już wielu

Podczas wernisażu, który odbył się w miniony piątek, dla tych, którzy nie boją się igieł, Iza Popek miała propozycję specjalną. Można było zarezerwować sobie prezentowany na wystawie wzór i umówić się z artystką na wykonanie go w formie tatuażu.

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. W razie gdybym zaginął i znaleziono by moje zwłoki bez żadnych dokumentów, to łatwo będzie je zidentyfikować, bo nie mam żadnego tatuażu i nie zamierzam żadnego mieć.

  2. A ja nieśmiało zapytam czy Pani Iza Popek tatuuje tylko swoje projekty czy można jej zasugerować dzieło wg swojego pomysłu. Bo ja chciałbym sobie w artystycznej formie wytatuować numer obozowy swojego dziadka.

  3. O co chodzi o link w którym widać, że Maleńczuk nosi naszyjnik ze swastyką czy o to, że numer mógłby zostać przyozdobiony nielegalną ozdobą?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick