Zmiażdżył jej głowę. Zmarła w szpitalu. 33-latek usłyszał zarzut zabójstwa

0
W nocy z soboty na niedzielę w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do awantury podczas której 33-letni mężczyzna dotkliwie pobił 50-letnią kobietę. Niestety, na skutek poniesionych obrażeń kobieta zmarła. 33-latek usłyszał zarzut zabójstwa.

Przypomnijmy. Do tragedii doszło w nocy z 25/26 maja. W jednym z mieszkań w bloku przy ul. Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim rozegrała się awantura. Na miejsce wezwano policję. – Kobieta, która przebywała w mieszkaniu, została dotkliwie pobita i przewieziona do szpitala – mówi sierż. sztab. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Oprawca zmasakrował jej twarz.

Poszkodowaną przetransportowano do szpitala w Kaliszu. Niestety, po kilkunastu godzinach zmarła. Policjanci zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 33-letni mężczyzna. – Usłyszał on zarzut zabójstwa. Prokuratura wystąpiła z wnioskiem o areszt, do którego sąd się przychylił. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Prowadzone są dalsze czynności w tej sprawie – mówi Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

redaktor wlkp24.info
anna.lawicka@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick