Zmiany w lokalizacjach komisji obwodowych. Sprawdź gdzie w niedzielę możesz oddać głos!

0
W najbliższą niedzielę, czyli 28 czerwca odbędą się wybory prezydenckie. Ze względu na wciąż trwający stan epidemii w kraju, wybory mają charaktery hybrydowy. Ci, co chcieli zagłosować korespondencyjnie mogli zgłosić to w odpowiednim miejscu. Będzie także możliwość oddania głosu w tradycyjny sposób, czyli w lokalu wyborczym. Miasto informuje, że nastąpiły pewne zmiany w lokalizacjach komisji obwodowych.

Każdy, kto chce upewnić się i sprawdzić lokalizację swojej komisji obwodowej, może to zrobić za pośrednictwem specjalnego linku. Po lewej stronie ekranu została dodana zakładka „Wybory”. Po jej rozwinięciu można sprawdzić listę komisji wyborczych oraz obwodów i okręgów wyborczych. Po prawej stronie ekranu można także wpisać swój adres zameldowania, a system wskaże nam, do którego okręgu należymy.

Jednocześnie Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim informuje, że nastąpiły zmiany lokalizacji siedmiu komisji obwodowych. Zmiany dotyczą okręgów wyborczych pod numerami 5, 8, 12, 15, 18, 25, 30.

Fot. UMOstrów
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick