Zmiana warty w Ostrovii. Biało-czerwoni poważnie odmłodzeni

11
Do sporych zmian kadrowych doszło w trakcie przerwy wakacyjnej w zespole piłkarzy ręcznych Ostrovii. W drużynie pierwszoligowca mamy teraz zmianę warty. Działacze postanowili odmłodzić zespół, stawiając na juniorów, których wspierać będzie kilku rutyniarzy. Latem Ostrovię opuścili tacy zwodnicy, jak: Mariusz Kuśmierczyk, Tomasz Klara, Paweł Piosik, czy bramkarze Dawid Glabik i Tomasz Piskorski. Teraz w gronie najbardziej doświadczonych są: Patryk Staniek, czy Damian Krzywda. W zespole zostanie też Artiom Skryba. Białorusin wraca do pełni sił po poważnej kontuzji kolana.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

  1. Cytat ” działacze postanowili odmłodzić zespół” Kabaret rodem z Pis-u. Super działacze śliwa i bednar nie mają kim grać,bo większość myslacych wreszcie poszlła po rozum do głowy i rzucili ten super dobrze zarządzany klub, albo grają na luzie w Gorzycach ,a dla ciemnoty piszą ,że od odmladzaja skład ,buhaja, ciekawe jakie barany w to uwierzą.

  2. Czytając wasze głupie uwagi proponuję zgłosić się do zarządu i objąć stery w klubie.. Już zapomnieliśmy o dlugach, które generowały poprzednie zarządy.. Skąd te nagłe zachwyty nad Gorzycami? Były zawodnik chce udowodnić, że za szybko z niego zrezygnował klub i rozbija środowisko.. Brawo on!! Pretensje, że grają swoi?? Bardzo dobrze! Szkolenie młodzieży to podstawa. Ilu z was chodziło na mecze gdy grali zawodnicy z zewnątrz?? Hala była pusta!! Mam wrażenie, że większość komentarzy to robota kolesi z Gorzyc Życzę wam powodzenia, ale tylko w szkoleniu młodzieży, bo skład z zawodnikami z nadwagą nie wróży sukcesów.. Po co to wszystko… Chora ambicja..

    • Twój komentarz tylko pokazuje ,że nic nie wiesz o bagnie jakie jest w twojej Ovii kpr ,jak jest tak fajnie to zapytaj twoich super działaczy dlaczego po cichu chciano sprzedać Marciniaka do Wybrzeża ,ale na szczęście Marcin nie chciał zaniżać poziomu swojej drużyny i Patryk pogra jeszcze u twoich super działaczy

  3. Ale wy głupoty gadacie, dajmy szansę młodym chłopakom i dopiero wtedy oceniajmy. 3/4 słów które tu pada to żadne z nich prawdą nie jest więc proszę zająć się swoimi sprawami a to co należy do zawodników i klubu zostawić to im.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick