Zmiana czasu na letni. Już najbliższej nocy!

4
Fot. unsplash.com
Kalendarzowa i astronomiczna wiosna już trwają, została jeszcze jedna rzecz, by tradycji stało się zadość. Mowa o zmianie czasu z zimowego na letni. Już w ten weekend będziemy musieli przesunąć wskazówki o godzinę do przodu.

Choć wielu uważa, że zmiana czasu jest zbędna, ciągle obowiązuje i właśnie nadchodzi noc (24/25 marca), kiedy należy przesunąć wskazówki w naszych zegarach z godz. 2.00 na 3.00. W ten sposób wrócimy do czasu letniego i na dobre pożegnamy zimę.

W dobie wszechobecnych urządzeń cyfrowych warto sprawdzić, czy elektroniczne zegarki mają ustawioną funkcję automatycznej zmiany czasu i czy jest ona włączona. Jeśli tak, nie musimy się martwić, że zapomnimy o przestawieniu zegarków. W przeciwnym razie, warto zrobić to ręcznie.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. „Choć kalendarzowa i astronomiczna zima już trwają” – panie Matyszczak czyś pan zwariował? Pod koniec marca pisać, że trwa ZIMA? Zima drogi panie trwa już od grudnia, a w marcu witamy WIOSNĘ!!!! No ale cóż wymagać od wlkp24.info. Szanowny Panie Wiesławie Okrój! Czy Pan nie widzi tej indolencji językowej Pańskich pracowników? Ja bym to towarzystwo analfabetów rozpędził na cztery wiatry! Przynoszą wstyd Panu i Pańskiej firmie, bo nie ma ani jednego artykułu bez błędów.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick