Zmarła Sylwia Bocianowska

0
Otrzymaliśmy bardzo smutną wiadomość. Zmarła Sylwia Bocianowska, która w listopadzie 2016 roku w Sobótce została potrącona przez samochód. Przebywała w śpiączce, jej stan był bardzo poważny. Kilkakrotnie organizowane były charytatywne zbiórki pieniędzy, by pomóc rodzicom Sylwii opłacić kosztowną rehabilitację córki.

Reportaż na temat Sylwii, jej wypadku i leczenia przedstawialiśmy Państwu w programie Twój problem nasza sprawa w czerwcu 2017 roku.

W ubiegłą niedzielę, w Szkole Podstawowej w Sobótce został zorganizowany turniej halowej piłki nożnej. Wzięło w nim udział aż 12 drużyn z okolicznych miejscowości. Do zbiórki przyłączyła się także Ochotnicza Straż Pożarna w Sobótce. Wszyscy zmobilizowali się i swoją grą chcieli pomóc Sylwii wrócić do zdrowia. Była to już druga tego typu akcja zorganizowana przez Stowarzyszenie Qltura 21. W zeszłym roku odbył się turniej piłki siatkowej.

W tegorocznym turnieju zebrano 4300zł. W licytacji znajdują się także piłki z podpisami zawodników Lecha Poznań i TP Ostrovia 1909.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick