Zmarł kolejny noworodek w kępińskim szpitalu. Mamy oświadczenie placówki

0
Fot. pixabay
To już kolejna tragedia w kępińskim szpitalu. Zmarł kolejny noworodek. Dziecko przyszło na świat poprzez cesarskie cięcie. Do pomocy została wysłana specjalistyczna karetka z Ostrowa Wielkopolskiego. Niestety na ratunek było już za późno. Dziecko zmarło.

Do pierwszej śmierci noworodka doszło po porodzie dnia 6 listopada w kępińskim szpitalu. W stanie krytycznym zostało przewiezione na oddział neonatologiczny szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Po kilku godzinach zmarło. Prokuratura zajmuje się tą sprawą.

CZYTAJ: Urodziło się w Kępnie, po kilkunastu godzinach zmarło w ostrowskim szpitalu. Sprawę bada prokuratura

W czwartek zmarło tam kolejne dziecko. Przyszło na świat poprzez cesarskie cięcie. Niestety stan noworodka był bardzo ciężki. Z Ostrowa Wielkopolskiego została wysłana specjalistyczna karetka neonatologiczna. Niestety na ratunek było już za późno.

Po próbie skontaktowania się z dyrekcją kępińskiego szpitala, na naszą skrzynkę mailową zostało wysłane oficjalne i krótkie oświadczenie w tej sprawie. – 28 listopada br. miał miejsce zgon noworodka. Sprawą zajmuje się prokuratura. Rodzicom zapewniono pomoc psychologiczną – czytamy w oświadczeniu.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick