Zgubiłeś klucze? Policja je ma. Zgłoś się po odbiór

1
Fot. Chunlea / Unsplash | Zdjęcie nie przedstawia odnalezionych kluczy
Dwa komplety kluczy trafiły w ręce policji z Kalisza, które zostały odnalezione na terenie miasta. Osoby, które je zgubiły, są proszone o kontakt z policją.

Klucze zostały znalezione w okolicach rynku głównego w Kaliszu. Mowa o kluczyku do samochodu marki Ford wraz z brelokiem i innymi przedmiotami. Drugi kluczyk do pojazdu (mazda) także znaleziono w tej okolicy.

Znalazcy przekazali klucze policjantom, a funkcjonariusze szukają ich właścicieli. – Mimo podjętych czynności do chwili obecnej nie udało się ustalić właścicieli odnalezionych rzeczy – wyjaśniają mundurowi.

Osoby, które mogły w tej okolicy zgubić klucze, proszone są o skontaktowanie się z policją w Kaliszu. Więcej informacji w tej sprawie można uzyskać w sekretariacie Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu (pon. – pt. w godz. 7:30 – 15:30). Tel.: (62) 765 53 70.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. W Niemczech mają takie nieśmiertelniki. Jak ktoś znajduje to wrzuca do skrzynki na listy. Te lądują w danej firmie jak np pearl.de i z tamtąd są wysyłają automatycznie do ciebie. Wszystko w przeciągu 2dni i z 95% pewnością.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick