Zgłoś kandydata do tytułu „Ostrowski Pomagacz”!

0
Wolontariusze z grupy "Ostrów - lubimy pomagać" rozpoczynają akcję pod nazwą "Ostrowski Pomagacz". Jej celem jest wybranie jednego z mieszkańców miasta, które - zdaniem organizatorów - "często są niewidoczne w przestrzeni publicznej, ale są wrażliwe na potrzeby innych".

Grupa wolontariuszy ze strony „Ostrów-lubimy pomagać” rusza z nową akcją pt. „Ostrowski Pomagacz”, której celem jest wyróżnienie osób, które lubią i potrafią pomagać innym. W naszym mieście jest wiele takich osób, które często są niewidoczne w przestrzeni publicznej, ale są wrażliwe na potrzeby innych.

UWAGA! Każdy z Państwa może zgłaszać kandydaturę do tytułu „Ostrowski Pomagacz” (do następnego wtorku do godzinie 18.00)

– Prosimy o przesłanie imienia i nazwiska kandydata wraz z krótkim opisem tego, co dana osoba zrobiła w przeciągu ostatniego roku. Po weryfikacji zgłoszeń przez organizatora będzie możliwość głosowania na wybranego kandydata poprzez naszego fanpage’a, na którym będą podane szczegółowe informacje – mówią organizatorzy plebiscytu.

Wyniki akcji będą znane 25 kwietnia, a dzień później delegacja odwiedzi zwycięzcę, by wręczyć mu statuetkę oraz niespodziankę przygotowaną przez wolontariuszy. – Dla jednej z osób, które będą zgłaszały kandydatów, także przygotowaliśmy niespodziankę – dodają.

Szerzej o tej inicjatywie na fanpage’u grupy Ostrów – lubimy pomagać

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick