Zgarnij bilet na koncert IL VOLO! [KONKURS]

0
Nazywani są nowymi, wspaniałymi tenorami. Włoskie trio IL VOLO wystąpią w łódzkiej Atlas Arenie już 8 grudnia! My mamy dla Was pięć podwójnych wejściówek na to operowe wydarzenie!

Piero Barone, Ignazio Boschetto i Gianluca Ginoble to trójka włochów o niesamowitych, operowych głosach. Poznali się podczas jedno z talent show. Każdy z nich występował solo. Kiedy wspólnie zaśpiewali przebój „O sole mio” wszyscy oniemieli. Okazało się, że razem brzmią jeszcze lepiej.

Postanowili założyć zespół IL VOLO i to był strzał w dziesiątkę. Na swoim koncie mają mnóstwo nagród, a także wygraną w konkursie Eurowizji w 2015 roku.

8 grudnia wystąpią dla polskiej publiczności na Atlas Arenie w Łodzi. My dzięki firmie Prestige MJM, mamy dla Was pięć podwójnych wejściówek na to muzyczne wydarzenie. Co należy zrobić, by zdobyć bilety?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Który ze słynnych trzech tenorów jest muzycznym mentorem i wzorem do naśladowania dla członków zespołu Il Volo?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@wlkp24.info, a w tytule wiadomości IL VOLO. W treści oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podajcie swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do wtorku 4 grudnia, do 23:59. Zwycięzców ogłosimy dzień później, czyli w środę 5 grudnia.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick