Żeńska drużyna Ostrovii 1909 ma nowe stroje! Pomogli niezawodni kibice [ZDJĘCIA]

2
Już nie czarne z seledynowymi wykończeniami, a biało-czerwone - w historycznych barwach Ostrovii 1909. Żeńska drużyna reprezentująca klub, który w tym roku obchodzi 110-lecie istnienia, wreszcie ma nowe stroje. Otrzymały je od kibiców, którzy nie tylko zrzucili się na zakup trykotów, ale także postarali się o wsparcie sponsora, którego sami załatwili.

Piłkarki o niczym nie wiedziały. To było dla nich ogromnym zaskoczeniem, kiedy na treningu w Jankowie Przygodzkim zobaczyły grupę najwierniejszych kibiców, trzymających w rękach torby z niespodzianką. Kiedy otrzymały je z rąk sympatyków klubu, a także sponsora, ich reakcja mogła być tylko jedna – ogromna radość, bo w torbach znajdowały się nowiuteńkie biało-czerwone stroje.

Zobaczcie na zdjęciach, jak wyglądał moment wręczenia prezentów zawodniczkom Ovii. Szerszy materiał na temat nowych strojów wkrótce na wlkp24.info.

Foto i wideo dzięki uprzejmości kibiców Żeńskiej drużyny Ostrovii 1909

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Zarząd jest zajęty 4 ligowymi kopaczami, którzy więcej czasu niż na treningu wieszają w karczmie piwnej. Dlaczego dziewczyny grają w Jankowie a nie na miejskim? Grają w wyższej klasie niż panowie. Szacun dla tych babeczek.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick