Ze szpitala w Ostrowie LPR-em do Poznania [ZDJĘCIA]

5
Fot. KPP Ostrzeszów
Obrażenia 19-letniego mieszkańca powiatu ostrzeszowskiego, który ucierpiał w wypadku samochodowym w Niedźwiedziu okazały się na tyle duże, że wymaga specjalistycznej opieki. Dlatego ze szpitala w Ostrowie Wielkopolskim został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Poznania.

Do wypadku doszło w niedzielę ok. godz. 15.00 w Niedźwiedziu (pow. ostrzeszowski). – Kierująca citroenem, 33-letnia mieszkanka powiatu ostrzeszowskiego, jadąc drogą DK11 w kierunku Antonina, zaczęła skręcać w lewo, a w tym samym czasie 19-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego wyprzedzał ciąg pojazdów, w tym wspomnianego citroena. W związku z tym doszło do zderzenia tych dwóch pojazdów – mówi st. sierż. Agnieszka Szołdra z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

W aucie jechało dwoje dzieci i dorosła osoba. Żadne z nich nie odniosło obrażeń i pozostali na miejscu. Zdecydowanie mniej szczęścia miał motocyklista, który został przetransportowany helikopterem do ostrowskiego szpitala. Lekarze podjęli jednak decyzję, że obrażenia, których doznał wymagają tego, by trafił do Poznania.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, by ustalić sprawcę wypadku.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Dobrze że dzieciom nic się nie stało. Każdy kierowca wie jaka powinna być prędkość na tym odcinku drogi a efekty mówią same za siebie.

  2. Przy wielkiej prędkości motocykla choćbyś patrzył ciągle w lusterko nie jesteś w stanie gościa wypatrzeć,bo to są ułamki sekund,więc takie biadolenie patrz w lusterka jest niepotrzebne,bo kierowca jednośladu jak i samochodu musi na wszystko uważać a nie tylko czy jedzie motocykl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick