Zderzenie trzech aut. Dwie osoby poszkodowane

2
Fot. Adam Majewski/archiwum
Dwóch kierowców zostało poszkodowanych w zderzeniu trzech samochodów osobowych, do którego doszło w Rozdrażewie (powiat krotoszyński). Na miejsce wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy przetransportowali poszkodowanych do szpitali.

Pięć osób podróżowało trzema samochodami, które wzięły udział w zderzeniu na drodze powiatowej między Rozdrażewem a Koźminem Wielkopolskim na wylocie z pierwszej z tych miejscowości. – Po dojeździe na miejsce jeden z samochodów leżał na boku w rowie, a w środku znajdował się kierowca. Strażacy musieli wydobyć go z pojazdu i przekazać ratownikom – wyjaśnia kpt. Tomasz Patryas, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

CZYTAJ: Dziewięć zastępów gasi pożar sklepu w Nowych Skalmierzycach [ZDJĘCIA]

Na miejsce wezwano także helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy przetransportowali do szpitala jednego z poszkodowanych. Drugi pojechał do lecznicy karetką.

Do wypadku doszło na drodze powiatowej na wysokości stacji paliw. – Droga jest przejezdna, ale ruch odbywa się z utrudnieniami przez teren stacji paliw. Ruchem kierują strażacy ochotnicy i policja – dodaje.

CZYTAJ: Dachowanie na DK25. Dwie osoby ranne. Są utrudnienia

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick