Zderzenie rowerzystów na Limanowskiego. Policja i pogotowie są na miejscu

5
W okolicy skrzyżowania ulic Limanowskiego i Żeromskiego są policja i pogotowie ratunkowe. Najprawdopodobniej doszło do zderzenia ze sobą dwóch rowerzystów.

Ze wstępnych informacji wynika, że do zderzenia doszło na jezdni, na której jest wytyczony pas do jazdy rowerem. Na razie nie wiadomo, co dokładnie się stało, że doszło do zderzenia. Policja ustala przebieg zdarzeń.

ZOBACZ TEŻ: Uderzył w drzewo, a auto stanęło w płomieniach. 21-latek nie żyje

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Pewnie ktoś pod prąd jechał rowerem. Rowerzyści myślą ze ich ruch prawostronny nie obowiązuje, a myślą tak ponieważ policja nie zwraca im uwagi ze jada zła strona ze jeżdżą bez oświetlenia wieczorami a jeżeli ktoś im zwróci uwagę ze po chodniku się nie jeździ to można jeszcze po papie dostać.

  2. W Ostrowie Wielkopolskim nagminne jest łamanie przepisów przez rowerzystów. Najciekawszy jest fakt totalnej ignorancji przez Policję, która w sposób otwarty pozwala na łamanie obowiązującego prawa przez miłośników rowerów. Pora zakończyć samowolkę.

  3. przecież to normalne ..kretyni nie wiedza jak jechać..po co strzałki na sciezce rowerowej ten co jechal prawidłowo powinien się domagać odszkodowania od tego drugiego

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick