Zderzenie motoroweru z samochodem dostawczym. DK11 zablokowana

3
Fot. radiosud.pl
Dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia motoroweru z samochodem dostawczym, do którego doszło po godz. 19.00 na DK11 w Piaskach pomiędzy Kępnem a Opatowem. Droga jest całkowicie zablokowana.

Kierujący i pasażer motoroweru zostali ranni w wyniku zderzenia z samochodem dostawczym. Do zderzenia doszło na DK11 w Piaskach pomiędzy Kępnem a Opatowem. – Dyżurny stanowiska kierowania otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu o godz. 19.15. Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG Kępno oraz z okolicznych OSP. Na miejscu potwierdzono, że doszło do zderzenia samochodu dostawczego z motorowerem – informuje kpt. Paweł Michalski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie.

Jako pierwsi pomocy poszkodowanym udzielili strażacy. Następnie przekazano ich zespołom ratownictwa medycznego. Jak informują służby – obie ranne w wypadku zdarzenia osoby to mężczyźni w wieku ok. 20 lat. Zostali przetransportowani do szpitala w Kępnie.

Ruch na DK11 jest zablokowany w obu kierunkach.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Bylem tam jako trzeci..przed strazakami innymi sluzbami.wygladalo to makabrycznie…caly czas obraz przed oczami..az musze zadzwonic dzis do szpitala czy wszystko z nimi ok.

  2. Bylem tam jako trzeci.wpierw pomocy udzielali zatrzymujacy sie- zwykli obywatele..z bialego suva ja dogladalem jednego z chlopakow..a pozniej ruchem kierowalem…widok straszny..musze dzis zadzwonic jakie wiesci…duuzo zdrowiadla nich.ps ich wina nie byla..mlode chlopaki..jeden blondyn…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick