Zderzenie motocyklistów z sarną. Dwie osoby w szpitalu

3
Dwie osoby trafiły do szpitala po tym, jak doszło do zderzenia motocykli z samochodem osobowym i sarną na drodze krajowej nr 25 w Czekanowie.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło ok. godz. 5.00 na 314 km w Czekanowie. – Po dojechaniu na miejsce okazało się, że doszło do zderzenia dwóch motocykli oraz samochodu osobowego – mówi dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim. W zdarzeniu brała udział także sarna, która znalazła się na drodze. – Policjanci wstępnie ustalili, że na drogę wybiegła sarna i doszło do zderzenia z kierującym skuterem. Kierowca jednośladu jechał w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego. W tym czasie w jadący z przeciwnego kierunku samochód osobowy uderzył kierujący motorowerem – relacjonuje sierż. sztab. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

>> Aktualne informacje z dróg Południowej Wielkopolski <<

Dwie osoby doznały obrażeń i zostały przewiezione do szpitala w Ostrowie. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej (dwa z PSP Ostrów i jeden z OSP Czekanów) oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego.

– Jeden z poszkodowanych z urazem nogi został przyjęty na oddział ortopedyczny, a drugi przebywa na obserwacji i badaniach na oddziale ratunkowym. Obrażenia nie zagrażają ich życiu – mówi Adam Stangret ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Nie samochód wjechał w skuter, tylko drugi skuter nie zdążył wyhamować i wjechał w tył golfa. Kierowca samochodu zdążył zatrzymać się przed sarną.
    Zderzenie z sarną miał jeden skuter a drugi nie zachował ostrożności i należytej odległości i najechał w tył samochodu.

  2. Cytat ” W tym czasie w jadący z przeciwnego kierunku samochód osoby uderzył kierujący motorowerem – relacjonuje sierż. sztab. Małgorzata Łusiak”. Czasami panie Sebastianie warto przeczytać przed opublikowaniem.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick