Zderzenie motocykla z mercedesem, pożary traw i szerszenie

0
Archiwum wlkp24.info
Jedna osoba została ranna w wyniku zderzenia motocykla z mercedesem na jednym ze skrzyżowań w Dębnicy. Kierowca jednośladu został przewieziony do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. To jednak nie koniec. Strażacy w piątkowy wieczór kilkukrotnie gasili pożary traw i usuwali gniazda groźnych owadów.

Intensywne popołudnie dla strażaków to nie wszystko. Wieczorem też sporo się dzieje. Służby mają pełne ręce roboty nie tylko w związku ze zdarzeniami na drogach. Nie brakuje także pożarów. Strażacy trzykrotnie wyjeżdżali do palących się traw, ale w obu przypadkach szybko udało się opanować sytuację.

Późnym wieczorem doszło także do kolejnego zdarzenia drogowego. Tym razem w Dębnicy na skrzyżowaniu ulic Przejazdowej z Litewską., gdzie motocyklista zderzył się z mercedesem. Kierowca jednośladu doznał na tyle poważnych obrażeń, że musiał zostać przetransportowany do szpitala w Kaliszu.

Oprócz tego strażacy coraz częściej wyjeżdżają do usunięcia gniazd szerszeni i os. W piątek kilkukrotnie interweniowali w tej sprawie.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick