Zderzenie dwóch rowerzystek. Jedna zbiegła z miejsca zdarzenia. Szuka jej policja

1
Policjanci ostrowskiej komendy poszukują 18-latki, która doprowadziła do zderzenia dwóch rowerów, w wyniku czego kierująca drugim jednośladem złamała rękę. Młoda kobieta oddaliła się z miejsca zdarzenia. Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z policją.

Do zderzenia jednośladów doszło na ulicy Strzeleckiej w Ostrowie Wielkopolskim. – Kierująca rowerem jechała drogą dla rowerów, przy lewej stronie ul. Strzeleckiej i poruszała się od ul. Klasztornej w kierunku ul. Komuny Paryskiej. Na wysokości skrzyżowania ul. Strzeleckiej z ul. Komuny Paryskiej inna rowerzystka, w wieku około 18 lat, najechała na tył jej roweru, powodując jej upadek i obrażenia ciała, po czym oddaliła się z miejsca wypadku – informuje nadkom. Krzysztof Kula, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Świadków zdarzenia lub osoby, które pomogą ustalić dane i miejsce pobytu 18-latki, proszeni są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym w Ostrowie pod numerem telefonów: 62 737 72 80 lub 62 737 72 11.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick