DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Zderzenie czterech aut. DK11 jest zablokowana [AKTUALIZACJE] [ZDJĘCIA]

Zderzenie czterech pojazdów na DK11.

Fot. KP PSP Ostrzeszów (fanpage)

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zderzenia czterech samochodów osobowych, do którego doszło na DK11 na wysokości Marydołu (przed Niedźwiedziem) w powiecie ostrzeszowskim. Strażacy, którzy dotarli na miejsce, zajęli się poszkodowaną osobą, po czym przekazali ją zespołowi ratownictwa medycznego, a ten zabrał ją do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek ok. 15:18. Wtedy wpłynęło zgłoszenie do strażaków. DK11 jest zablokowana. Występują utrudnienia w ruchu.

CZYTAJ TEŻ: Kolejne obywatelskie zatrzymanie. Tym razem wpadł pijany 48-latek

To kolejne utrudnienia na tym odcinku „krajówki”. Trwają tam prace drogowe i w związku z tym obowiązuje ruch wahadłowy. Teraz sytuacja kierowców jest jeszcze trudniejsza przez wzgląd na czynności służb związane ze zderzeniem aut.

AKTUALIZACJA – 17:43
St. asp. Magdalena Hańdziuk (KPP Ostrzeszów): Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, kierując samochodem marki Renault, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, w wyniku czego najechał na tył samochodu marki Renault, którym kierował 53-letni mieszkaniec gminy Ostrzeszów. W wyniku zdarzenia pojazd przemieścił się i uderzył w poprzedzający go samochód marki Volkswagen, którym kierował 53-letni mężczyzna, który z kolei uderzył w znajdujący się przed nim pojazd marki Jeep, którym kierowała 33-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala celem dalszych badań.

AKTUALIZACJA – 19:58
Droga krajowa jest już przejezdna.

Fot. Czytelnik
Fot. KP PSP Ostrzeszów (fanpage)

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz