Zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym. Nie żyje kierowca. Krajówka zablokowana

1
Fot. KPP Pleszew
Nie żyje kierowca samochodu osobowego, który zderzył się z ciężarówką na DK11/12 w Piekarzewie (powiat pleszewski). Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują prokurator, policja i straż pożarna. Do zdarzenia doszło ok. godz. 14.20.

Do tragicznego wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło na DK11/12 w Piekarzewie w powiecie pleszewskim, gdzie ok. godz. 14.20 zderzyły się niemal czołowo samochód ciężarowy z osobówką. Na miejscu zginął kierowca osobówki. Pojazd miał ostrowskie tablice rejestracyjne.

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracują na miejscu. Obecna jest tam także straż pożarna, która zabezpiecza miejsce zdarzenia. – Kierujący suzuki jadąc od strony Jarocina w kierunku Pleszewa zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym marki Iveco – wyjaśnia mł. asp. Monika Kołaska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie.

Policja wyznaczyła objazd w Kotlinie przez Suchą do drogi wojewódzkiej nr 443. Na rodzie St. Mikołajczyka w Pleszewie rozpoczyna się objazd w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego lub Kalisza.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick