DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Zderzenie ciężarówek na obwodnicy. Wprowadzono ruch wahadłowy [AKTUALIZACJA]

Jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala. To efekt zderzenia dwóch samochodów ciężarowych na obwodnicy Pleszewa (DK11). Do zdarzenia doszło we wtorek po 7.00.

Pojazdy zostały już ściągnięte z jezdni, służby pracujące na miejscu wprowadziły ruch wahadłowy. Występują jeszcze chwilowe utrudnienia, ale wkrótce DK11 (obwodnica Pleszewa) wszystko powinno wrócić do normy.

AKTUALIZACJA – 10.48

St. kpt. Paweł Mimier, oficer prasowy KP PSP w Pleszewie: Zgłoszenie do komendy wpłynęło kilkanaście minut po 7.00. Wynikało z niego, że do zdarzenia doszło na obwodnicy Pleszewa. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z PSP i jeden z OSP Kowalew. W chwili dojazdu na miejsce strażaków kierujący pojazdami znajdowali się poza nimi. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom biorącym udział w zdarzeniu i przekazano je zespołowi ratownictwa medycznego. Dalszą decyzją ratowników osoba kierująca została przetransportowana do szpitala na oddział ratunkowy. W trakcie prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo.

Droga jest już przejezdna.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz