DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Zdarzenie samochodów na krajowej "12" za Jarocinem. Na miejscu nie mógł lądować LPR

We wtorek 20 lutego około godziny 9.25  jarocińscy policjanci dostali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na krajowej „dwunastce” między Jarocinem a Jaraczewem. W wyniku zderzenia dwóch aut, do szpitala przewieziono trzy osoby.

Wtorkowy ranek okazał się feralny dla kierowców poruszających się po krajowej „dwunastce” pomiędzy Jarocinem a Jaraczewem. Tuż za przejazdem kolejowym, na łuku drogi kobieta prowadząca samochód marki Volkswagen Passat z niewiadomych przyczyn zjechała na równoległy pas i uderzyła w jadącego w stronę Jarocina fiata punto, a tym z kolei podróżowały dwie młode osoby w wieku 18 lat.

– W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiły wszystkie trzy poszkodowane osoby, zarówno kierowca passata, jak i kierująca oraz pasażer punta – informuje asp. szt. Agnieszka Zaworska, oficer prasowa jarocińskiej policji. Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które miało przetransportować do jednej z lecznic najciężej rannego 18-latka, jednak warunki nie pozwoliły na lądowanie helikoptera i ranny został przewieziony do szpitala karetką.

Droga jest już (godz. 13.30) całkowicie przejezdna. Policjanci będą ustalać szczegółowe przyczyny zdarzenia.

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz