Zdalna praca i nauka? Sprawdź Internet od PROMAX!

0
Rok 2020 oprócz tego, że zapamiętany zostanie jako czas walki z ogólnoświatową pandemią koronawirusa do historii przejdzie z jeszcze jednego powodu – rozkwitu wszelkich, zdalnych form aktywności. To co dotychczas wydawało się futurystyczną wizją możliwą do spełnienia w odległej przyszłości nagle stało się naszą teraźniejszością.

Nikogo nie dziwi już fakt zdalnej pracy lub nauki z zacisza własnego domu. Wspólnym mianownikiem i cichym bohaterem wszystkich tych historii jest technologia, a konkretnie mówiąc Internet.

Wybór godnego zaufania dostawcy szybkiego i stabilnego Internetu ma dziś kluczowe znaczenie nie tylko dla wygodnej rozrywki, ale przede wszystkim jakości i komfortu pracy oraz nauki. – Zauważamy znaczny wzrost zainteresowania naszymi usługami w czasie pandemii. Wynika to z faktu, że klienci chcąc uniknąć problemów z dostępem do sieci zwracają się ku zaufanym i sprawdzonym rozwiązaniom, ku markom które udowodniły w trakcie swojej długoletniej działalności, że są partnerami godnymi zaufania. To klucz do sukcesu – mówi Marta Krzyżanowska, kierownik marketingu PROMAX.

Nacisk jaki PROMAX kładzie na wdrażanie nowoczesnych technologii sprawia, że abonenci mogą korzystać z wydajnej i stabilnej światłowodowej sieci kablowej. Nad jakością i bezpieczeństwem abonentów czuwa wykwalifikowany zespół techniczny, który w momencie wykrycia ewentualnych nieprawidłowości w działaniu sieci niezwłocznie podejmuje działania mające na celu jak najszybsze przywrócenie poprawnego funkcjonowania usług. Do dyspozycji klientów  pozostają także różne formy kontaktu (Facebook, e-mail, infolinia, wizyta w biurze) co z kolei usprawnia komunikację na linii operator-abonent. Jakość komunikacji oraz oferowanych usług potwierdzili zresztą ostatnio sami abonenci w ramach wspominanej już na portalu wlkp24.info akcji „Internet godny polecenia” (można o niej przeczytać na stronie Przedsiębiorstwa PROMAX).

Jaką prędkość wybrać?

Na to pytanie nie ma prostej odpowiedzi, wszystko zależy od tego, do czego Internet będzie wykorzystywany. Jeśli to zwykłe prace biurowe wymagające wyłącznie dostępu do służbowego adresu e-mail lub połączenia z pulpitem zdalnym powinna już wystarczyć prędkość 40 Mb/s. Jeśli konieczne jest wykonywanie również wideokonferencji wtedy warto zainteresować się opcją 80 Mb/s.

Warto przed podjęciem decyzji zadzwonić na infolinię 62 735 31 11, napisać wiadomość na firmowym profilu PROMAX, wysłać wiadomość e-mail lub udać się do wybranego Biura Obsługi Abonenta – konsultanci pomogą w wyborze pakietu spełniającego wszystkie oczekiwania.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick