Zbigniew Preisner zagra kolędy w Poznaniu i Wrocławiu! Zgarnij bilety [KONKURS]

0
Zbigniewa Preisnera nie trzeba nikomu przedstawiać. Znany, ceniony, polski kompozytor muzyki filmowej i teatralnej kolejny raz zagra dla polskiej publiczności. Tym razem wystąpi z zaproszonymi gośćmi i przedstawi repertuar starych i nowych kolęd. Mamy dla Was cztery podwójne bilety na jego występ w Poznaniu oraz cztery bilety do Wrocławia.

Najpiękniejsze kolędy – pełne refleksji i melancholii – skomponowane przez Zbigniewa Preisnera, znowu zapełnią sale koncertowe. Publiczności zaprezentuje je w towarzystwie Beaty Rybotyckiej, Joanny Pocicy, Macieja Balcara i zespołu Jana Karpiela-Bułecki.

Jeśli chcecie powalczyć o jeden z podwójnych biletów na koncert Preisnera, odpowiedzcie na pytanie konkursowe: Z którym kabaretem literackim Zbigniew Preisner odnosił pierwsze sukcesy?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@wlkp24.info, a w tytule wiadomości Zbigniew Preisner. W treści oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podajcie datę koncertu, na który chcecie zdobyć bilety (22 stycznia w Poznaniu lub 28 stycznia we Wrocławiu), swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do środy 15 stycznia, do 23:59. Zwycięzców ogłosimy dzień później, czyli w czwartek 16 stycznia.

KONIECZNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick