Zatańczyły dla swoich mam, zaśpiewały z Agnieszką Grajnert

0
Tancerki ostrowskiej "Gwiazdy" swoim największym fankom - mamom - zaserwowały dziś taneczno-wokalną ucztę. Najpierw niemal wszystkie dziewczęta szkolące swoje umiejętności w grupie akrobatyczno-baletowej zaprezentowały najnowsze układy na scenie Ostrowskiego Centrum Kultury, później tuż po recitalu gościa specjalnego - Agnieszki Grajnert. Dziewczęta wraz z piosenkarką zaśpiewały piosenkę dla swoich rodzicielek. Koncert "Tobie, Mamo" to już tradycja ostrowskiej "Gwiazdy".

Grupa akrobatyczno-baletowa „Gwiazda” to już 73 tancerki, które z sukcesem rozwijają swoje umiejętności. Dzisiaj na koncercie z okazji nadchodzącego Dnia Matki dały z siebie wszystko i przygotowały specjalny, w wielu momentach bardzo kobiecy repertuar taneczny. Małe kobiety podziękowały dorosłym kobietom za trud jaki wkładają w pomoc w realizowaniu ich pasji.

Gościnnie na scenie Ostrowskiego Centrum Kultury pojawiła się Agnieszka Grajnert – wokalistka, autorka tekstów, absolwentka łódzkiej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej, w której dziś uczy śpiewu. Artystka rodem z Ostrowa Wielkopolskiego dała krótki recital, na finał zaprosiła na scenie do wspólnego śpiewania tancerki z „Gwiazdy” i nie szczędziła pochwał pod ich adresem.

W krótkim materiale filmowym relacja z koncertu, więcej w poniedziałkowych „Wydarzeniach” telewizji Proart o 17:20, 20:00 i 22:30 i w środowym magazynie kulturalnym „Atelier” o 20:50.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick