Zaśpiewają ku pamięci zmarłego kolegi! Wygraj bilety na koncert Il Divo! [KONKURS]

0
Urs Buhler, Sebastien Izambard, Steven LaBrie, czyli słynny zespół Il Divo wystąpi w Polsce. Trasa "Greatest Hits Tour" poświęcona jest zmarłemu w ubiegłym roku członkowi zespołu, którym był Carlos Marin. Znane trio wystąpi już 17 października w Warszawie. Portal wlkp24.info organizuje konkurs, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na to wydarzenie!

Il Divo koncertuje już 15 lat, a rzesza ich fanów powiększa się. Przez wszystkie lata, niemal od samego początku kariery, zespół odnosił sukcesy na najważniejszych scenach świata, współpracował m.in. z Celine Dion czy Barbrą Streisand i sprzedał ponad 30 milionów płyt, które pokryły się złotem i platyną w 33 krajach. Na swoim koncie kwartet ma również sukces odnotowany w Księdze Rekordów Guinessa. W 2006 roku Il Divo było najdłużej utrzymującą się grupę na szczycie listy Billboard Classical. Za swoje osiągnięcia w 2011 roku zespół otrzymał nagrodę Grammy dla artystów dekady!

Niestety, w grudniu ubiegłego roku zmarł jeden z członków zespołu – Carlos Marin. Miał zaledwie 53 lata, a jego odejście mocno wstrząsnęło fanami, jak i pozostałą częścią Il Divo. Postanowili jednak wyruszyć w trasę koncertową po świecie, by upamiętnić zmarłego kolegę. Jednym z przystanków jest właśnie Polska!

Mamy dla Was cztery, podwójne wejściówki na koncert, który już 17 października w COS Torwar w Warszawie. Do 9 października na łamach wlkp24.info trwa konkurs!

Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest wykonanie zadania konkursowego: polub post konkursowy na fanpage’u portalu wlkp24.info i dodaj komentarz z odpowiedzią na pytanie: „Który z utworów wykonywanych przez zespół Il Divo budzi w Tobie największe emocje i dlaczego?”. Komentarze umieszczanie w jakimkolwiek innym miejscu, niż pod postem podlinkowanym na wlkp24.info w informacji o konkursie, nie będą brane pod uwagę przez komisję konkursową.

Komentarz należy umieścić pod postem, do którego przeniesiecie się, klikając w ten link

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 9 października 2022 roku, do godz. 23.59. Zwycięzcę ogłosimy dzień później na łamach portalu wlkp24.info.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick