Zaskakująca decyzja. Sówka zakończył karierę

7
Łukasz Sówka w sobotę wystartował w turnieju towarzyskim w Krośnie. W tej imprezie zawodnik Ostrovii zajął szóste miejsce. Niewiele później na swoim profilu na portalu facebook poinformował o zakończeniu swojej przygody z czarnym sportem. - Zawodami w Krośnie kończę mój najważniejszy etap w życiu. Decyzja o zakończeniu kariery nie była łatwa, niemniej jednak konieczna do realizacji kolejnych planów. Do tej pory miałem wielkie szczęście, ponieważ mogłem się spełniać poprzez pracę, która jednocześnie jest moją ogromną pasją - napisał zawodnik na swoim profilu. Do tematu będziemy wracać.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. On sobie strzelił w kolano wtedy jak zaczął GWIAZDORZYĆ , co z tego że miał talent jak go zmarnował odchodząc z Ostrowa co najmniej o 2 lata za wcześnie. Wcześniej czy później Sówkę to czekało.Wybijającym zawodnikiem nie był.Miał w swojej karierze zawodniczej pewne przebłyski ale na tym koniec. Ogólnie zawodnik który mając takie warunki i SPONSORÓW do rozwoju cofał się w rozwoju…………..

  2. dobrze to rozegrał, odchodzi po udanym sezonie – ale to na plus bo przynajmniej nikt na nim nie będzie wieszał przysłowiowych psów. Ja go tam lubiłem mimo, że ludzie gadali o nim niesprawdzone pogłoski. Powodzenia Łukaszu w nowych przedsięwsięciach – obyś czerpał radość z nowych celów.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick