Zaplanowano nadzwyczajną Sesję Rady Miejskiej! Pokażemy ją na żywo!

3
Na 10 października (poniedziałek) o godzinie 8.30 zaplanowano nadzwyczajną Sesję Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego. W programie przewidziano tylko jeden punkt, który dotyczy zmian uchwały budżetowej na 2022 rok oraz zmian uchwały Wieloletniej Prognozie Finansowej Miasta Ostrowa Wielkopolskiego na lata 2022 -2045. Sesję pokażemy na żywo na antenie Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info.

Na wniosek Beaty Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego w najbliższy poniedziałek odbędzie się nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej. Radni spotkają się o godzinie 8.30 i podejmą uchwałę w sprawie zmian uchwały budżetowej na 2022 rok oraz zmian uchwały Wieloletniej Prognozie Finansowej Miasta Ostrowa Wielkopolskiego na lata 2022 -2045.

Wszystko wskazuje na to, że poniedziałkową dyskusję może zdominować temat węgla i samorządowa pomoc w jego dystrybucji.

Nadzwyczajną Sesję Rady Miejskiej pokażemy na żywo na antenie Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Szkoda, ze sesja nie jest o godz. 6.00 O 8.30 część radnych powinna pracować, jak pracować będzie większość mieszkańców Ostrowa. Gdyby prezydent miała na uwadze interes mieszkańców taka krótka sesja byłaby o godz. 15.30. Wtedy i radni byliby wolni od pracy i większość mieszkańców. No ale cóż. Wszystko się robi pod urzędników i pewnego dentystę.

  2. może być sensacja i nagła ekstrakcja tego dentysty .. podobno nawet radni „przyjaźni” chętnie by go wymienili ze stołka przewodniczącego rady

  3. Kogo to obchodzi!!!!. Tak robicie co chcecie z dentystą na czele. Pani Prezydent straszy Pani ludzi oszczędnościami jakie będziecie wprowadzać, teraz będziecie handlować węglem nie mając koncesji i wiedzy na ten temat. Szedlem przez Ostrów ostatnio po 23. Fontanna w parku chodzi na całego, boisko na Jordankach oświetlone na full. To gdzie te oszczędności Wielka Radom Miasta!!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick