Zapisy na 56. Bieg Republiki Ostrowskiej już od dzisiaj

0
W biało-czerwonych koszulkach pełnych narodowych symboli pobiegną w tym roku uczestnicy 56. Biegu Republiki Ostrowskiej zaplanowanym na 21 października. Ale uwaga! Już dzisiaj, wyjątkowo wcześniej ruszają zapisy do startu. Organizatorzy spodziewają się dużej frekwencji.

Od dzisiaj ruszyły zapisy do 56. Biegu Republiki Ostrowskiej. Jak zwykle w październiku, konkretnie 21. dnia miesiąca biegacze w samo południe ruszą z rynku i będą pokonywać trasę ulicami Ostrowa. Cały bieg będzie wyjątkowy, bo nawiązujący do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wcześniej, przed biegiem głównym, o 9:45 rozegrane zostaną biegi młodzieżowe, na które także należy się zapisać.

Ostrowski bieg przyłączył się do akcji Narodowego Biegu Stulecia „Od Bałtyku do Tatr” i pod tym szyldem pobiegną ostrowianie i nie tylko. Dlatego właśnie zapisy ruszają wcześniej, ale i zakończą się szybciej, bo już 10 czerwca. W pakiecie startowym każdy zapisany uczestnik otrzyma m.in. numery startowe z chipami do pomiaru czasu, koszulki wykonane z oddychającego materiału z dwustronnym nadrukiem w barwach biało-czerwonych, worki/plecaczki np. na napój. Na mecie każdy biegacz otrzyma medal okolicznościowy z szarfą biało-czerwoną oraz dyplom.

Zachęcamy do zapisywania się pod linkiem: TUTAJ. Szczegóły trasy i kolejne sprawy organizacyjne wkrótce także na naszym portalu.

Oficjalny wzór koszulki dla każdego uczestnika 56. Biegu Republiki Ostrowskiej
Oficjalny wzór medalu dla każdego uczestnika 56. Biegu Republiki Ostrowskiej
redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick