Zamiast kwiatów na ślub, poprosili o karmę. Właśnie przekazali ją schronisku [ZDJĘCIA]

5
Bagażnik pełen karmy dla zwierząt od gości weselnych Kasi i Łukasza / fot. archiwum prywatne Kasi i Łukasza
Kasia i Łukasz wzięli niedawno ślub. Zapraszając na tę uroczystość gości, poprosili ich o kupno karmy dla zwierząt zamiast kwiatów. Dzięki temu obdarowano zwierzaki ze schroniska w Wysocku Wielkim pod Ostrowem Wielkopolskim. Akcja zakończyła się pełnym sukcesem i teraz do podobnych gestów zachęcają innych.

Takich przyjaciół potrzebują zwierzęta ze wszystkich schronisk na całym świecie. Kasia i Łukasz stanęli niedawno na ślubnym kobiercu i był to ich najszczęśliwszy dzień w życiu. Niedługo po tym pojechali do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim, by dać trochę radości zwierzakom, które z utęsknieniem wypatrują lepszych dni.

Ostatnio wiele par prosi gości weselnych o różne rzeczy. Jedni zamiast kwiatów, które zwiędną proponują kupno wina, by później pić zdrowie rodziny i znajomych, inni proponują kupno kuponów, aby dać szansę szczęściu i powalczyć o zwycięstwo w grach losowych. Kasia z Łukaszem wpadli na jeszcze inny pomysł: – Poprosiliśmy naszych gości, żeby zamiast kwiatów przynieśli karmę, bo gdy my mamy ten najszczęśliwszy dzień w naszym życiu, to niech psiaki też go mają. Choć troszeczkę. Po co kwiaty, które za dwa dni zwiędną, jak można pomóc bezdomnym zwierzakom. Pomagać należy nie tylko ludziom, choć to też bardzo ważne, ale i czworonogom, bo to czyni nas lepszymi ludźmi.

Zwierzaki się cieszą, przedstawiciele schroniska też, bo wykarmienie dziesiątek zwierząt to nie lada wyzwanie i duży wydatek. Zatem każda tego rodzaju pomoc, kiedy do schroniska trafia dobrej jakości karma, jest pożądanym wsparciem. – To my wszyscy, dorośli ludzie, dajemy przykład tym najmłodszym, więc dajmy go jak najwięcej, pokazując, że można pomagać – dodają nowożeńcy.

Kasi i Łukaszowi życzymy samych szczęśliwych chwil we wspólnym życiu, które właśnie oficjalnie rozpoczęli. A Wy czego życzycie młodej parze? Piszcie w komentarzach!

Kasia i Łukasz wiedzą, jak uszczęśliwiać innych / fot. archiwum prywatne Kasi i Łukasza
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Państwo Młodzi nie powiem nic tylko brawo brawo bo łzy zalaly mi oczy jesteście wspaniali i niech Bóg Wam blogoslawi A ja mogę wesprzeć Was tylko wielkim DZIEKUJE w imieniu bezbronnych zwierzat

  2. Nie wiem jakich można użyć jeszcze słów , oprócz tych wielkich ,,,SŁÓW DZIEKUJEMY,,,ŻYCZE WAM RADOŚCI W ZYCIU , I SPORO DZIECIATEK , ŻYJCIE W ZDROWIU I MIEJCIE ZAWSZE DO SIEBIE WZAJEMNY SZACUNEK I ZAUFANIE.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick