DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Zamiast kwiatów na ślub, poprosili o karmę. Właśnie przekazali ją schronisku [ZDJĘCIA]

Takich przyjaciół potrzebują zwierzęta ze wszystkich schronisk na całym świecie. Kasia i Łukasz stanęli niedawno na ślubnym kobiercu i był to ich najszczęśliwszy dzień w życiu. Niedługo po tym pojechali do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim, by dać trochę radości zwierzakom, które z utęsknieniem wypatrują lepszych dni.

Ostatnio wiele par prosi gości weselnych o różne rzeczy. Jedni zamiast kwiatów, które zwiędną proponują kupno wina, by później pić zdrowie rodziny i znajomych, inni proponują kupno kuponów, aby dać szansę szczęściu i powalczyć o zwycięstwo w grach losowych. Kasia z Łukaszem wpadli na jeszcze inny pomysł: – Poprosiliśmy naszych gości, żeby zamiast kwiatów przynieśli karmę, bo gdy my mamy ten najszczęśliwszy dzień w naszym życiu, to niech psiaki też go mają. Choć troszeczkę. Po co kwiaty, które za dwa dni zwiędną, jak można pomóc bezdomnym zwierzakom. Pomagać należy nie tylko ludziom, choć to też bardzo ważne, ale i czworonogom, bo to czyni nas lepszymi ludźmi.

Zwierzaki się cieszą, przedstawiciele schroniska też, bo wykarmienie dziesiątek zwierząt to nie lada wyzwanie i duży wydatek. Zatem każda tego rodzaju pomoc, kiedy do schroniska trafia dobrej jakości karma, jest pożądanym wsparciem. – To my wszyscy, dorośli ludzie, dajemy przykład tym najmłodszym, więc dajmy go jak najwięcej, pokazując, że można pomagać – dodają nowożeńcy.

Kasi i Łukaszowi życzymy samych szczęśliwych chwil we wspólnym życiu, które właśnie oficjalnie rozpoczęli. A Wy czego życzycie młodej parze? Piszcie w komentarzach!

Kasia i Łukasz wiedzą, jak uszczęśliwiać innych / fot. archiwum prywatne Kasi i Łukasza

Napisz do autora

Komentarze (5)
 • M
  Maggie

  niedziela, 25 września, 2022

  Dziękuję Moi Drodzy za piękny gest i życzę Wam szczęśliwego I udanego życia Razem !

  Odpowiedz
 • A
  Annaiga

  niedziela, 25 września, 2022

  Państwo Młodzi nie powiem nic tylko brawo brawo bo łzy zalaly mi oczy jesteście wspaniali i niech Bóg Wam blogoslawi A ja mogę wesprzeć Was tylko wielkim DZIEKUJE w imieniu bezbronnych zwierzat

  Odpowiedz
 • A
  Adela

  niedziela, 25 września, 2022

  Nie pierwsi i mam nadzieję, że nie ostatni. Wielkie Brawa i Gratulacje.

  Odpowiedz
 • T
  Temida

  poniedziałek, 26 września, 2022

  Nie wiem jakich można użyć jeszcze słów , oprócz tych wielkich ,,,SŁÓW DZIEKUJEMY,,,ŻYCZE WAM RADOŚCI W ZYCIU , I SPORO DZIECIATEK , ŻYJCIE W ZDROWIU I MIEJCIE ZAWSZE DO SIEBIE WZAJEMNY SZACUNEK I ZAUFANIE.

  Odpowiedz
 • O
  Ostrowianka

  poniedziałek, 26 września, 2022

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz