Żałoba w jednostce OSP po śmierci druhny

0
Fot. Pixabay
Zmarła druhna Izabela z OSP KSRG Raszków. O jej śmierci poinformowali koledzy z jednostki. "Długo walczyła o własne zdrowie, wspierana przez najbliższą rodzinę - również tę strażacką" - napisali na fanpage'u. Msza św. pogrzebowa odbędzie się w czwartek, 24 listopada o 13.00 w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Raszkowie, a po jej zakończeniu nastąpi pogrzeb na cmentarzu parafialnym w Raszkowie.

Nie żyje druhna Izabela, która służyła w OSP KSRG Raszków. O jej śmierci poinformowali  koledzy z jednostki, którzy pogrążeni w żałobie napisali na fanpage’u: „Na co dzień zarażała nas swoim uśmiechem i pogodą ducha. Iza była dla nas niesamowitym wsparciem. Każdą inicjatywę, którą do tej pory organizowaliśmy, robiliśmy wspólnie z Izą. I choć nigdy nie miała presji, by być na pierwszym planie, to zawsze w kuluarach jej osoba wykonywała ogromną pracę na rzecz lokalnego społeczeństwa”.

Mszę św. pogrzebową zaplanowano na czwartek 24 listopada o godzinie 13:00 w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Raszkowie, a po jej zakończeniu nastąpi pogrzeb na cmentarzu parafialnym w Raszkowie.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ WLKP24.INFO

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick