DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Zakup elektrycznej protezy jest ponad ich możliwości. Mała Lenka potrzebuje pomocy!

Lenka urodziła się bez lewego przedramienia i choć radzi sobie świetnie to jej bliscy chcieliby dla dziewczynki w miarę normalnego życia. Zbierane są pieniądze na zakup elektrycznej protezy ręki dla Lenki, dzięki której będzie bardziej samodzielna. O sytuacji dziewczynki informowaliśmy już na łamach naszego portalu, ale rodzina Lenki ponownie prosi o pomoc. „Po wizycie w klinice, pracowni ortopedycznej jesteśmy zmartwieni, gdyż cena protezy elektrycznej dla Lenki poszła w górę. Chcemy was prosić o pomoc gdyż sami nie damy rady. Systematyczne rehabilitacje i wizyty w klinice pochłaniają nasz budżet. Całkowity koszt protezy, zabiegu odlewni sylikonowej dopasowanej do skóry ręki wyceniono na 120.488 zł” – informują bliscy dziewczynki na stronie zbiórki.

Odlew protezy zaplanowany został na 21 stycznia w Poznaniu. Brakowało 70 tysięcy jednak znalazł się sponsor, który zdecydował się zapłacić połowę potrzebnej w tej chwili kwoty. Zostało więc do uzbierania około 30 tysięcy złotych. W zbiórkę włącza się także lokalna społeczność, m.in. rodzice oraz nauczyciele ze Szkoły Podstawowej oraz Przedszkola w Wierzbnie.

>>LINK DO ZBIÓRKI ZNAJDZIECIE TUTAJ<<

Aby pomóc w uzbieraniu pieniędzy dla Lenki, można także wziąć udział w licytacjach na stworzonej do tego facebookowej grupie. „Kochani jeśli zalegają wam jakieś rzeczy które chcielibyście wystawić na licytacji a tym samym pomóc małej Lence będziemy wdzięczni.” – czytamy.

>>LINK DO LICYTACJI ZNAJDZIECIE POD TYM LINKIEM<<

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz