Zakochani są wśród…młodzieży z MDK. Wyjątkowy koncert już w niedzielę

0
„Zakochani są wśród nas” - zaśpiewali wokaliści z ostrowskiego Młodzieżowego Domu Kultury na kilka dni przed Świętem Zakochanych. Walentynkowy koncert przygotowany w dobie pandemii pełen będzie emocji i miłości, tak bardzo wszystkim potrzebnej. Repertuar dojrzewał okrągły rok i został zarejestrowany dzięki naszym kamerom, a zobaczyć go będzie można już w niedzielę na antenie Telewizji Proart.

Czy młodzi ludzie wiedzą czym jest miłość? Czy potrafią przekazać ważne, głębokie uczucia mając kilkanaście lat? Czy potrafią wykrzesać z siebie emocje śpiewając najsłynniejsze miłosne ballady? Podopieczni ostrowskiego Młodzieżowego Domu Kultury udowodnili, że potrafią stworzyć dla słuchaczy romantyczny nastrój. – Jest to duże wyróżnienie dla dzieci i młodzieży, gdy organizujemy takie projekty. Wybieramy tych najlepszych i jest to dla nic nagrodą, że mogą się pojawić na scenie. Są dojrzali, rozwijają się i poświęcili wiele godzin na przygotowanie repertuaru i tego widowiska – chwali podopiecznych MDK dyrektor placówki zachęcając do wysłuchania niedzielnego koncertu. Całość zarejestrowana została przez kamery Telewizji Proart i czeka na wyjątkowy dzień – niedzielne Święto Zakochanych.

W repertuarze pojawią się – a jakże – znane ballady o miłości, i te nowoczesne, i te z klasyki gatunków. Premiera osiemnastu wyjątkowych występów zebranych w całość pod hasłem „Zakochani są wśród nas” miała mieć miejsce już w ubiegłym roku. Plany pokrzyżowała oczywiście pandemia. Stąd premierowo koncert zobaczyć będzie można w tegoroczne Walentynki. Koncert „Zakochani są wśród nas” już w niedzielę, 14 lutego o 12.40 tylko na antenie Telewizji Proart HD.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick