DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Zagrają jedyny koncert w Polsce. Możesz posłuchać Kings of Leon na żywo! [KONKURS]

Kings of Leon, wielokrotny zdobywca nagrody Grammy i BRIT Award, powróci do Polski i zagra jedyny koncert dla polskiej publiczności. Możesz znaleźć się wśród niej! Weź udział w konkursie i zgarnij bilety. Cztery podwójne wejściówki na koncert czekają!

Kings of Leon, zadebiutowali w 2003 roku i od tego czasu wyrośli na jeden z najsłynniejszych zespołów na świecie. Twórcy nieśmiertelnych hitów, jak „Sex on fire”, „Radioactive” lub „Use Somebody” zagrają już 17 lipca w Tauron Arenie Kraków.

Mamy dla Was cztery podwójne wejściówki na koncert King of Leon, który już 17 lipca w Tauron Arenie Kraków. Aby powalczyć o nie, należy odpowiedzieć na pytanie: Trasa koncertowa zespołu King of Leon brzmi „Can We Please Have Fun”. Jaka jest Twoja sprawdzona recepta na dobrą zabawę?

Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 9 lipca do godz. 23:59. Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wybierze – jej zdaniem – najciekawsze i nagrodzi ich autorów biletami.

Odpowiedź trzeba wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Kings of Leon”. W treści – oprócz zdjęcia, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

OBOWIĄZKOWO ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM KONKURSU

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz