Zagłosuj na półfinalistów „Rytmów w sieci”! Zwycięzcy zagrają w Spichlerzu Polskiego Rocka

0
Do jutra, do 31 lipca, można wybierać 30 półfinalistów „Rytmów w sieci”. Spośród nich jury wybierze trzy zespoły, które zagrają w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie. Ich koncert zaplanowany jest na 26 września 2020 r. W tym roku, ze względu na pandemię, Jarocińskie Rytmy Młodych realizowane w ramach projektu „Wielkopolskie Rytmy Młodych w sieci” będą odbywały się w nietypowych okolicznościach. Cały konkurs został przeniesiony do internetu.

W tym roku uczestnicy zgłaszali się do konkursu poprzez platformę internetową. W sumie zgłosiło się ich ponad 160. Do jutra, 31 lipca, internauci mogą wybrać ulubionego wykonawcę. Trzydziestu z największą liczbą głosów przejdzie do półfinału. Spośród nich jury wybierze trzy zespoły. Przypomnijmy, że w tym roku festiwalowi, z którym związane są Rytmy, stuknęła pięćdziesiątka. Początkowo miał on zasięg regionalny, a z czasem stał się wizytówką Jarocina.

Głosować można poprzez stronę Spichlerz Polskiego Rocka. Koncert finałowy zaplanowany jest na 26 września. Po ogłoszeniu zwycięzcy „Rytmów w sieci” na scenie Spichlerza Polskiego Rocka odbędzie się specjalny koncert nawiązujący do historii przeglądu przygotowany przez jednego z jurorów Darka „Maleo” Malejonka. Będzie on również transmitowany w internecie.

W tym roku festiwalowi, z którym związane są Rytmy Młodych, stuknęły 50-te urodziny.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick