Zaginęła kotka! Właściciele proszą o pomoc

11
Trójkolorowa kotka zaginęła 8 stycznia w rejonach ulicy Strzeleckiej i Matejki w Ostrowie Wielkopolskim. Właściciele bezskutecznie próbują ją odnaleźć, ale po zwierzęciu nie ma śladu. Liczą na pomoc czytelników portalu wlkp24.info.

Właściciele informują, że kotka najprawdopodobniej wydostała się przez uszkodzoną siatkę osłaniającą balkon. Jeśli ktokolwiek widział zaginioną kotkę, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu: 667-822-020.

Dla znalazcy przewidziana jest nagroda!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

  1. Prosze ja szukac , kot przywiązuje sie do miejsca ,a pies do własciela, na 100 % odnajdzie sie , kot dalej sie nie oddali jak 25 metrów od swojego miejsca zamieszkania .

  2. Prosze ja szukac , kot przywiązuje sie do miejsca ,a pies do właściela, na 100 % odnajdzie sie , kot dalej sie nie oddali jak 25 metrów od swojego miejsca zamieszkania .Chyba że ktoś ją ukradł.

  3. ZNAJDZIE SIE ZNAJDZIE , DOBRZE SZUKAJCIE , KOT NAPEWNO JEST NIEDALEKO MIEJSCA ZAMIESZKANIA.JĘSLI DOBRZE ZNA GŁOS WASCICLEKI TO CHODZIĆ I PRZYWOŁYWAĆ KOTKA. KOT DALEKO OD MIEJSCA GDZIE ZAMIESZKIWAŁ NIE ODEJDZIE .

  4. Nie wiem jak to tam wygląda, ale może by popytać sąsiadów, czy ktoś przez przypadek kota w garażu, albo w jakiejś komórce nie zamkął.

    • Kot syna w podobnej sytuacji ukrywał się w suszarni w piwnicy bloku, w której było otwarte okno.

  5. Kot jesli już długo zamieszkiwał w swoim domu , to nie odejdzie daleko , będzie sie trzymał swojego domu , gdzieś najwyżej do 30 metrów odchodzi od swojego domu . SZUKAJCIE MUSI SIE ZNALEŻŚĆ , NAPISZCIE CZY SIE ODNALAZŁ

  6. Jezeli kot uciekł z domu i nie wraca , to trzeba go złapać i to jak najszybciej w ciągu przynajmniej 7 dni . bo tyle czasu kot kręci sie wokól swojego miejsca zamieszkania Po około 7 dniach następuje oddalanie sie kota od miejsca zamieszkania , może nawet odejść od domu około 2 lub 3 km , i wtedy już coraz trudniej kotka odnależść .Może jakieś służby miejskie by pomogły ? w złapaniu uciekinierki .Radze poprosić .

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick