Zaginęła 3-osobowa rodzina! Policja prosi o pomoc

0
Zaginęło małżeństwo wraz z 9-letnim synem - taką informację podaje Komenda Miejska Policji w Poznaniu. Zaginieni to 39-letni Maciej Górka, 37-letnia Daria Górka i ich 9-letni syn Eryk. Rodzina była widziana ostatni raz 9 listopada w Poznaniu. Od tej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Policjanci z Grunwaldu w Poznaniu prowadzą poszukiwania małżeństwa z dzieckiem. Rodzina ostatni raz widziana była 9 listopada ok. godz. 14.00 na ul. Jutrzenki w Poznaniu, gdzie spotkała się z bliskimi, a następnie odjechała w nieznanym kierunku i do dnia dzisiejszego nie nawiązała z nikim kontaktu.

Zaginieni to:
Maciej Górka 39 lat, ok. 174 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała
Daria Górka 37 lat, ok. 164 cm wzrostu, normalna budowa ciała, włosy czarne, długie do pasa

Eryk Górka 9 lat, ok. 134 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy blond, krótko przystrzyżone

Pojazd, którym mogą się poruszać to Chrysler Town Country o numerach rejestracyjnych POS9GJ7, rok produkcji 2005, koloru błękitnego, wersja amerykańska.
Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionych prosimy o kontakt z policjantami pod całodobowymi nr tel. 47 77 121 11 lub 112.
Na fanpage’u Zaginieni przed laty widnieje informacja, że Daria Górka mieszka od lat w Berlinie, od jakiegoś czasu kobieta ma problemy z samokontrolą i zachowuje się bardzo dziwnie. Jej mąż Maciej w sobotę 7 listopada 2020 r. zdecydował się zabrać żonę do Polski, aby udała się do specjalisty. Zabrali ze sobą 9 letniego synka Eryka. „Wiemy, że w niedzielę 8.11.2020 r. cała rodzina dojechała do Poznania i została na noc u rodziców pana Macieja. Zachowanie pani Darii jak i pana Macieja było niezrozumiałe, bardzo dziwne. Wyrzucili z auta, którym podróżują wszystkie rzeczy w tym telefony w Poznaniu pod śmietnikiem rodziców Macieja. Od wtorku 10 listopada 2020 r. nie ma z nimi żadnego kontaktu. Rodzina jest bardzo przerażona, martwią się okropnie o bezpieczeństwo małego Eryka” – czytamy na fanpage’u.
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick