Zaginął 32-latek. Trwa akcja poszukiwawcza

0
źródło: fanpage Szukamy i Ratujemy
Trwają poszukiwania 32-letniego mężczyzny, który miał rodzinę w okolicach Opatówka (powiat kaliski). Zaginął we Wrocławiu. Ostatni raz był widziany we wtorek około godz. 23.00 na Placu Solnym. Jeśli ktoś ma informacje, które mogą pomóc w jego odnalezieniu, proszony jest o kontakt z policją.

Członkowie grupy Szukamy i Ratujemy w Ostrowie Wielkopolskim włączyli się w akcję mającą na celu nagłośnienie sprawy zaginięcia Dariusz Górala. 32-latek ostatni raz był widziany we wtorek 26 marca we Wrocławiu na Placu Solnym ok. godz. 23.00. Do stolicy Dolnego Śląska pojechał na spotkanie służbowe, a wieczorem wraz z kolegami miał przebywać w kilku barach.

„Był ubrany w ciemną kurtkę, jasny sweter, i czarne buty. Miał ze sobą telefon (który jest nieaktywny), portfel i inne dokumenty. Sprawdzone zostały media społecznościowe, policja sprawdziła noclegownie, szpitale. Zaginiony nigdy wcześniej nie znikał, ani nie planował wyjazdu. Na weekendy wracał w okolice Opatówka” – czytamy na fanpage’u grupy Szukamy i Ratujemy.

Jeśli ktokolwiek posiada informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny, proszony jest o kontakt z policją pod numerem alarmowym 112 albo osobiście na najbliższym posterunku policji.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick