Zabił psa ze szczególnym okrucieństwem. Przyznał się do winy

2
Trzy miesiące odsiedzi w areszcie mężczyzna, który skatował psa na śmierć. 31-latek przyznał się do winy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

To kolejny okrutny czyn wymierzony zwierzęciu przez człowieka. Zatrzymany właśnie 31-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania, przyznał się, że zakatował psa. Funkcjonariusze o makabrycznym czynie dowiedziała się od mieszkanki powiatu ostrowskiego, która zadzwoniła na policję. – Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie się nad psem ze szczególnym okrucieństwem polegającym m.in. na uderzaniu psa po całym ciele dotychczas nieustalonym narzędziem – mówi sierż. sztab. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Na wniosek mundurowych oraz prokuratora 31-latek został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do 5 lat więzienia.

ZOBACZ TEŻ: Skazani za znęcanie się nad norkami

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Dobrze że są osoby co zgłaszają sprawę a nie milczą. Oby więcej takich osób. Nie bądżmy obojętni na krzywdę zwierząt. Oby to nie był tylko wyrok w zawieszeniu. Jak się zna życie. Prawo zostało zmienione. Więc nie powinno być żadne zlituj się. Niech się w końcu ku…nauczą szanować zwierzęta. Zwyrodnialec podły.

  2. cwaniak przyznał sie bo chciał mniejszą karę, niech gnije w więzieniu zwyrodnialec, a w zasadzie dla takich psychopatów wiezienie to za duży luksus

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick