Zabezpieczenia przy górce w Parku Północnym. Ma to zapobiec tragedii?

7
Drzewa, ławka oraz sprzęt do ćwiczeń w sąsiedztwie górki w ostrowskim Parku Północnym zostały zabezpieczone. Ma to zapobiec tragedii, do której doszło w Warszawie, gdzie zginął 12-latek zjeżdżający na sankach. Miejsce przy zbiegu ulic Konopnickiej i Reymonta jest bardzo popularnym miejscem do zimowych atrakcji.

Zabezpieczenia, które znalazły się przy górce mają uchronić najmłodszych przed wypadkiem, do którego może dojść przy zjeżdżaniu na sankach. To najprawdopodobniej pokłosie tragedii, która miała miejsce w Warszawie w ubiegłym tygodniu. Zginął tam 12-letni chłopiec, który podczas zimowych zabaw uderzył w ławkę. Niestety obrażenia chłopca okazały się zbyt poważne i zmarł w szpitalu.

W sąsiedztwie górki znajdującej się w Parku Północnym piankowym materacem owinięto ławkę, drzewa oraz sprzęt do ćwiczeń, który należy do zlokalizowanej tam siłowni na świeżym powietrzu.

Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Czekamy na opinię w komentarzach.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. W Warszawie po tragedii na drugi dzień w reportażu telewizyjnym pokazano znowu to samo miejsce-feralną ławkę-oczywiście bez zabezpieczeń. TUTAJ CHOCIAŻ KTOŚ POMYŚLAŁ… FAKT,ŻE PO …ALE ZAWSZE COŚ …a na przyszłość lepiej zabezpieczyć przed…. niż po.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick