DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Zabawa i pomoc. Cierniewski i Kalaga dla dzieci niepełnosprawnych [zaproszenie]

Festyn charytatywny w Szczurach zaplanowany na najbliższy weekend to już czwarta edycja tego wydarzenia. Ciągle zwiększająca się liczna osób potrzebujących, w szczególności dzieci niepełnosprawnych sprawia, że sołectwa Szczury, Słaborowice i Biniew wychodzą naprzeciw problemom społecznym.

24 czerwca na boisku sportowym w Szczurach od godziny 15:00 rozpocznie się impreza, podczas której przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy dla dwojga potrzebujących. Wystąpią kolejno dzieci z przedszkola w Biniewie i Szczurach, o 16:00 koncert da Monika Kaczmarek, po niej na scenie pojawi się zespół „Wiecznie młodzi” z Gorzyc Wielkich. W przerwie występu pojawi się też Julia Brajer.

Organizatorzy przygotowali loterię fantową. Rozlosowanie nagród zaplanowano na godzinę 17:00, nagrody ufundowali sponsorzy. O 17:30 na scenie pojawi się Andrzej Cierniewski, a zaraz po nim o 19:00 organizatorzy zaproszą na koncert Mariusza Kalagi. Od 21:00 – zabawa taneczna dla wszystkich. Patronat honorowy nad imprezą sprawuje samorząd gminy Ostrów Wielkopolski.

Całość zebranych pieniędzy podczas festynu zostanie przeznaczona na leczenie i rehabilitację dzieci niepełnosprawnych.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • G
    gość

    czwartek, 22 czerwca, 2017

    serio tacy artyści dla dzieci ? a to nie impreza dla seniorów?

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz