DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Za nami drugi dzień MajOSTaszków! Jak oceniają go uczestnicy? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Foodtrucki z pysznościami, piękna pogoda i ciąg dalszy wspaniałych atrakcji! Frekwencja jeszcze większa niż wczoraj. Przeszliśmy się po ostrowskich Piaskach Szczygliczce i dziś także zapytaliśmy obecnych o wrażenia! Czy podobało im się bardziej niż pierwszego dnia? Odpowiedź w materiale wideo.

ZOBACZ TEŻ: Tak uczestnicy oceniają pierwszy dzień MajOSTaszków 2018

Napisz do autora

Komentarze (8)
 • W
  Widz

  niedziela, 6 maja, 2018

  Droga redakcjo: co się dzieje na waszych fan pagach na fejsie? Co to jest, co to ma być? Po 3 dniach ostatnich mam dość czytania tego, co tam się pojawia. Lecicie na dół z poziomem, to tak, jakby gimnazjaliści zaczęli Wam to prowadzić. Żal, że dostosowujecie się do takiego poziomu.

  Odpowiedz
 • T
  Tbcrsxijkrtc

  niedziela, 6 maja, 2018

  Majo sraszki impreza dla wiejskiej wyborczej gawiedzi ,a na koniec nikomu niepotrzebne,oklepane petardy ,Becia ogarnij się / „to święto wam sie nalezalo” / wiocha.pl

  Odpowiedz
 • G
  Gość

  niedziela, 6 maja, 2018

  Nie wiem jak Majostaszki ale wiem napewno że zwierzęta żyjące w lesie jak i pobliskich domach po salwie fajerwerków są napewno w ciężkim stanie psychicznym!!!!! Ale kto by tam pomyślał, że organizując imprezę festyniarską dla mas przy lesie trzeba wziąć pod uwagę zwierzęta, które tam żyją!!!!

  Odpowiedz
 • B
  bolesław

  poniedziałek, 7 maja, 2018

  Przy każdej okazji trąbicie o ochronie środowiska, a podczas pokazu fajerwerków poszło w atmosferę tyle toksycznych związków chemicznych, że szkoda gadać. Nie mówiąc o hałasie. Jesteście obłudni i tyle, skoncentrowani na chęci zysku za wszelką cenę.

  Odpowiedz
 • O
  ostrowiak

  poniedziałek, 7 maja, 2018

  Czy w tym mieście nie ma jednego radnego z jajami aby wreszcie skończyć z tym głupimi petardami?? Komu to potrzebne?

  Odpowiedz
 • T
  Tomek

  poniedziałek, 7 maja, 2018

  szkoda ze nie myślicie o fajerwerkach, gdy puszczacie sami je w sylwestra. Wówczas jakoś zapominacie o zwierzętach domowych i o całym smrodzie.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz