Za kilka dni konsultacje online także w sprawie DK25

0
Dwa warianty przebiegu DK25 na odcinku Kalisz - Nowe Skalmierzyce, które są brane pod uwagę przez GDDKiA
8 grudnia o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie online dotyczące przebiegu DK25 na odcinku od Nowych Skalmierzyc do Kalisza w ciągu arterii mającej docelowo połączyć ten region z Koninem. To drugie konsultacje drogowe zaplanowane na ostatnie tygodnie tego roku.

Na początku tygodnia informowaliśmy o planowanych konsultacjach z częścią mieszkańców powiatu pleszewskiego w związku z przygotowywaną dokumentacją potrzebną do budowy południowej części odcinka obwodnicy Pleszewa.

Teraz biuro projektowe przygotowujące dokumentację potrzebną do budowy odcinka DK25 między Nowymi Skalmierzycami a Kaliszem poinformowało w imieniu GDDKiA , że przeprowadzi dodatkowe spotkanie informacyjne. Odbędzie się ono online i będzie dotyczyć wykonania opracowań projektowych dla rozbudowy drogi krajowej nr 25 na odcinku Ostrów Wielkopolski – Kalisz – Konin.

CZYTAJ: Był dyrektorem w ERGO Arenie. Właśnie został prezesem ostrowskiej spółki

Program spotkania obejmie:

  • prezentację projektu,
  • przedstawienie projektowanych wariantów przebiegu DK25,
  • wskazanie korzyści dla mieszkańców płynących z realizacji inwestycji,
  • omówienie zagadnień związanych z ochroną środowiska,
  • odpowiedzi na pytania.

Spotkanie odbędzie się 8 grudnia o godz. 10.00 na platformie Clickmeeting. Będzie ono dotyczyło gmin Nowe Skalmierzyce i Gołuchów oraz Kalisza. Do spotkania można dołączyć klikając w ten link.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick