DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Za co kochają swoją mamę? Ich odpowiedzi zwyciężyły w konkursie [WYNIKI KONKURSU]

Ogłaszamy wyniki konkursu, w którym do wygrania były trzy podwójne wejściówki na koncert życzeń „Dla Ciebie, Mamo”, który odbędzie się w Ostrowskim Centrum Kultury.

Koncert „Dla Ciebie mamo” to występ wyjątkowych artystów o pięknych barwach głosu: Edyta Piasecka, Emilia Zielińska, Mariusz Adam Ruta, Mirosław Niewiadomski, oraz Orkiestra pod batutą maestro Orlina Bebenowa. Całość tego wydarzenia dopełnią życzenia dla mamy, które będą miłym akcentem na zakończenie koncertu.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie było wykonanie zadania konkursowego: „Opisz w kilku zdaniach, za co najbardziej cenisz swoją mamę i dlaczego”.

A oto zwycięskie odpowiedzi:

Marcin Płóciennik: Mama cenię za to, że mnie urodziła, tyle trudu wkładała w wychowanie mnie na porządnego człowieka i za to, że dba o dom i otoczenie, jest wspaniałą kucharką chciałem żeby choć na chwilę zapomniała o tych wszystkich sprawach.

Jarosław Niemann: Mama dla mnie to cały świat. Gdy po śmierci ojca została sama z trójką małych dzieci w latach osiemdziesiątych poradziła sobie z wychowaniem w jakże trudnych czasach. To ona była dla nas Mamą i Tatą, to ona nauczyła nas szacunku dla innych ludzi, pracowitości, a w szczególności być dobrym człowiekiem. Myślę że ona zasługuje na bilety na to jakże wspaniałe widowisko.

Marta Janoś: Za co cenie moja mamę? Teraz kiedy sama jestem już mamą, widzę ile trudu i wysiłku musiała włożyć żeby naszą trójkę kobiet wychować. Ile musiała nocy nie przespać kiedy byłyśmy chore, a potem kiedy już szalałyśmy na dyskotekach. Za tą cierpliwość i pomoc, która nam zawsze okazuje, kocham Cię mamo.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz