Z zalewu wyłowiono ciało. To zaginiona 36-latka z Ostrzeszowa

12
Fot. Kobyla Góra Movie
Z zalewu w Kobylej Górze wyłowiono ciało. Na miejscu pracowały służby w celu identyfikacji zwłok. Niestety, policja potwierdziła, że to ciało poszukiwanej od tygodnia 36-latki z Ostrzeszowa. Kobieta była widziana ostatni raz 1 grudnia. Od tamtej chwili nie nawiązała już kontaktu z bliskimi.

Poszukiwania 36-latki trwały od początku grudnia. Kobieta wyszła z domu ostatni raz 1 dnia miesiąca i wtedy ślad po niej zaginął. Akcja służb skupiła się nad zalewem w Kobylej Górze. Tam znaleziono samochód z rzeczami osobistymi kobiety.

W poszukiwaniach brali udział policjanci, strażacy, specjalistyczna grupa z Konina oraz ochotnicy z Szukamy i Ratujemy z Ostrowa Wielkopolskiego. Niestety, w sobotę w wodzie znaleziono ciało kobiety. – Potwierdzam, że ciało należy do zaginionej 36-latki. Na razie za wcześnie, by podać przyczynę śmierci. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora – poinformowała asp. Magdalena Hańdziuk.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

12 KOMENTARZE

  1. Do myślący:zawsze była nadzieja że akcja z autem przy zalewie była dla zmylenia tropu a fakty inne..niestety nie żyje młoda kobieta..:(

  2. Jeśli myślicie…to każdy z nas ma jakieś problemy, po co oceniać…Nie rozumiem takich ludzi….co się z Wami ..stało…czlowiek brzmi niby dumnie….

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick