Z rąk Sapińskiego pod skrzydła Jędrowiaka – Barbara Gmerek wiceburmistrzem Ostrzeszowa?

2
Choć to jeszcze informacja nieoficjalna, wszystko wskazuje na to, że to Barbara Gmerek zostanie wiceburmistrzem Ostrzeszowa. Do tej pory zastępczyni Grzegorza Sapińskiego, prezydenta Kalisza.

Patryk Jędrowiak, nowo zaprzysiężony burmistrz Ostrzeszowa długo trzyma wszystkich w niepewności jeśli chodzi o przedstawienie swojego zastępcy. Choć konferencja prasowa ma odbyć się w poniedziałek to w kuluarach już mówi się o osobie Barbary Gmerek, czyli dotychczasowej wiceprezydent Kalisza.

Zarówno Gmerek, jak i Sapiński są bardzo mocno krytykowani w temacie kaliskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. To oni podjęli decyzję o zlikwidowaniu wolontariatu.

Teraz Barbara Gmerek ma trafić do Ostrzeszowa i współpracować z 27-letnim Patrykiem Jędrowiakiem.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. A może szanowna redakcja napisze że 5 byłych wolontariubezskz Kalisza startowało do Rady Miasta Kalisza, bezskutecznie zresztą, robiąc sobie ze zwierzą kampanię wyborczą.

  2. Nie przesadzajmy. Wolontariat w Kaliszu został zawieszony, a najbardziej uderzył w cztery wolontariuszki- kandydatki do rady miasta Kalisza, które sobie robiły przy pomocy kontrkandydata Sapińskiego darmową kampanię wyborczą przy użyciu schroniska. Panie baardzo interesowała polityka, ale żadna radna nie została. W Kaliszu po kilku latach cyrków z tymi paniami nikt już poważnie nie bierze tego co wymyślają.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick