Z Krotoszyna do „Milionerów”. Pomogli wygrać?

2
Choć na jeden dzień zamienili szkolne ławki na wygodne fotele w telewizyjnym studio. A właściwie jak się okazuje w wielkiej hali, która co rusza zmienia się na potrzeby produkcji różnych programów. Młodzież z krotoszyńskiego ZSP nr 2, tak zwanego "Mięśniaka" przeżyła przygodę życia. Zasilili grono publiczności w jednym z najpopularniejszych teleturniejów ostatnich lat.

Do „Milionerów” uczniowie z Krotoszyna dostali się przypadkiem – zupełnie jak uczestnicy programu. Dyrekcja szkoły w ich imieniu wysłała zgłoszenie i kilka dni później otrzymała informację, że mogą wsiadać w autokar i przyjechać do Warszawy. Pięćdziesiąt osób pojechało zasiąść w fotelach na widowni teleturnieju „Milionerzy”. – Chcemy rozbudzać w młodzieży pasję poznawania świata, brania udziału w różnego rodzaju inicjatywach, aby nie bali się być aktywnymi ludźmi. Nie samą szkołą uczeń żyje, więc zapewniliśmy im całkiem miły dzień w ramach zajęć szkolnych – mówi dyrektor szkoły Roman Olejnik. Na uczniach największe wrażenie zrobiła nie sama otoczka telewizyjnej produkcji, ale… prowadzący program. Hubert Urbański jest według nich osobą bardzo miłą, przyjazną, otwartą na ludzi.

Młodzież spędziła w studio 8 godzin, w tym czasie nakręcono 3 odcinki „Milionerów”. Będzie można oglądać ich w odcinkach 132, 133 i 134. Pierwszy odcinek z ich udziałem już dzisiaj na antenie TVN o 20:55. Kolejne dwa odcinku w najbliższy poniedziałek oraz wtorek. A w materiale filmowym uczennice ZSP nr 2 jeszcze dość podekscytowane – wspominają wyjazd.

Foto: ZSP nr 2 w Krotoszynie

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Pani Redaktor chyba nieprzygotowana – „Będziesz tą pierwszą osobą, która wygra milion?”. W polskiej edycji padł już milion, więc takie pytanie nie na miejscu.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick