XX Targi Rolniczo-Ogrodnicze w Przygodzicach [ZDJĘCIA]

6
Fot. Anna Ławicka
Ponad 100 wystawców, setki uczestników i tysiące produktów - tak w skrócie podsumować można Targi Rolniczo-Ogrodnicze, które dziś, mimo niesprzyjającej aury, odbyły się w Przygodzicach. To już dwudziesta, a zarazem jubileuszowa edycja tej imprezy.

Nawet pogoda nie była w stanie popsuć planów organizatorów. Targi Rolniczo-Ogrodnicze, które od lat odbywają się na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach cieszyły się ogromnym powodzeniem zarówno wśród wystawców jak i odwiedzających. – Ta impreza to wizytówka naszego regionu – podkreślali zgodnie organizatorzy.

Kupić można było niemalże wszystko – począwszy od nasion, po sadzonki, kwiaty, ozdobne drzewka, a nawet miód i maszyny rolnicze. – Jesteśmy tu od lat, co roku, wybór jest przeogromny, dzięki tym targom nasz ogród z roku na rok pięknieje – powiedziało w rozmowie z dziennikarzami Telewizji Proart, małżeństwo z Ostrowa Wielkopolskiego.

Oficjalne otwarcie imprezy nastąpiło o godz. 11.00, chociaż już wcześniej odwiedzający wystawę mogli zaopatrzyć się w różne produkty, obejrzeć występy dzieci i lokalnego zespołu biesiadnego.

Organizatorami tegorocznej edycji, podobnie jak poprzednich byli: Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji i Rozwoju Edukacji Powiatu Ostrowskiego, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach, Powiat Ostrowski oraz Gmina Przygodzice.

Relacja z XX Targów Rolno-Ogrodniczych w Przygodzicach pojawi się w „Wydarzeniach” Telewizji Proart w poniedziałek o 17:20, 20:00 i 22:20.

 

redaktor wlkp24.info
anna.lawicka@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. A krowy i świnie przez które nauczyciele nie dostali 1000 zł. podwyżki, bo odrzucili propozycję 700 zł. też były czy tylko rośliny?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick